Özel Yazılım

Özel Yazılım Nedir?

Size ait işinizi ya da ihtiyacınıza yönelik kurgulanmış, hazırlanmış yazılımların tümüdür. İnternette bir çok hazır sistem; web sitesi, crm, erp, mrp … açık kaynak kodlu (open search) olarak bulunmaktadır. Ancak bu tür geliştirmeye açık yazılımlara güvenmek uzmanlar tarafından pek önerilmemektedir. Sebebi geliştirmeye açık yazılımlar güvenliğinde içerisinde bulunduğu bir çok konuda başlangıç seviyesinde olabilir ve bu kontrolünüz dışı olan açık sizin şirket bilgilerinizin dışarı sızmasına sebep olabilir. Örneğin açık kaynak kodlu bir CRM yazılımını aktif kullanmaya başladığınızda arka planda sizin fark edemeyeceğiniz küçük bir yazılım müşterilerinizin bilgilerini 3. Kişilere iletebilir. Böylece müşterileriniz sizin müşteriniz değil rakiplerinizin müşterileri olabilir. Böylesi önemli verilerin barınacağı ortamı ancak özel yazılım ile oluşturulmuş şirketinize özel CRM yönetimi ile sağlamalısınız.

NEDEN WebCODEXT Özel Yazılım?
  •  İsteklerinizi dinler ve size en uygun yazılım algoritmasını geliştirir,
  •  Size özel yazılım hazırlar,
  •  Öngörülü düşünce ile geliştirilebilir sistemler oluşturur,
  •  Kullanıcı dostu yazılımlar oluşturur,
  •  Karmaşadan uzak sade ve net işleyiş sunar.

ERP ile işinizi BÜYÜTÜN!

ERP (Enterprise Resource Planning) yani Kurumsal Kaynak Planlama olarak adlandırılır. İşletmenin tüm verilerinin birleştirilip en doğru şekilde kullanılması için tasarlanmış bir yapıdır.

Dijital Kimlik için dijital bir evinizin olması gerekir.

 WEB PAKETLERİ SİZE UYGUN BİR

DİJİTAL EV & DİJİTAL KİMLİK VEREBİLİR

Planladığınız bir dijital projeniz varsa hayata geçirileceğini değerlendirmek istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sizi Arayalım...