SMP Yönetimi

SOSYAL MEDYA PAZARLAMA (SMP) YÖNETİMİ Nedir?

Dijital nüfus her geçen gün inanılmaz bir ivme ile artıyor. Bu dijital nüfus benzer bir hızla kendisine sürekli yeni yaşam mecraları ve yaşam koşulları oluşturuyor. Bu aynı zamanda bir dizi ve sürekli çevrimiçi araç ve çevrimiçi yaşam demek. Hem de mobil bir yaşam modeli.
Dünya güncel nufüsunun %70’i mobil kullanıcı (2018 Google). Mobil kullanım oranı çok yakında full kapasitesine ulaşacak ancak şimdilik bu veri şu anlama geliyor; hedef grubunuzun en az %70’i mobil ve çevrimiçi! Bu grup çok kanallı bir yaşam içinde online bir hayat sürüyor. Dolayısıyla artık SEO çalışmaları, dijital pazarlama ve sosyal medya pazarlamaları yani “çok kanallı online bir dijital yaşam” her marka için bir zorunluluk teşkil ediyor.
Dijital ve sosyal medya tüketimlerini doğru analiz etmek, blog dünyasını anlamak, online ve çevrimiçi viral kampanyalar düzenleyebilmek ve bunları pozitif etkileşimlerle bütünleştirebilmek, trafik yaratmak ve bu trafiği yönetebilmek marka sahipleri için çok daha önem arz ediyor. Bu yönetimin bir stratejisi ve planı olması ise bir gereklilik. Her mecraya özgün ayrı stratejilerin geliştirildiği, farklı görevlerin atandığı, farklı eylem çağrıları taşıyan ve bağımsız yayın planları olan içerik üretimine ve bu içeriklerin bir plan dahilinde yayınlamasına, etkileşimlerin analiz edilerek değerlendirilmesi sürecine SMP yönetimi diyoruz.
Ve artık biliniyor ki; İlgili, bilgilendirici, ilgi çekici ve erişilebilir olan her yüksek kaliteli içerik pazarlaması hep kazandırır. Kaybetme şansınız yoktur!

NEDEN WEBCODEXT SMP?
  •  Birçok sektörde farklı ürün ve hizmet için interaktif projeler ve çevrimiçi/online deneyimler gerçekleştirdik.
  •  Sizinle ve hedef grubunuzla birlikte çevrimiçi çalışıyoruz.
  •  Mobil / Responsive yapılar kuruyoruz.
  •  Ulaşılabilir, ölçülebilir ve yüksek hedefli stratejiler geliştiriyoruz.
  •  Markanıza online değerler katan yeni ve yenilikçi fikirler oluşturuyor, markanızın dijital ihtiyacı her ne ise etkileşimli ve ilgi çekici çözümler yaratıyoruz.
Nasıl?

İnternetteki cazibenizi arttırarak...          #dijitalkimlik  #smcheck-up

Sizi arayalım...
Ücretsiz analiz ve dijital kimliğinize özel cevaplar için
Çok kanallı bu dijital dünyada dijital kimliğiniz nasıl görünüyor?
İşletmeniz için en önemli sosyal ağ hangisi?
İşletmenize önem veren izleyicilerinizi tanıyor musunuz?
İzleyicilerinizi eyleme geçirebilir misiniz?
Bir içeriği nasıl bir temada, hangi mecrada ve ne zaman paylaş malısınız?

İlgili Blog Başlığı

İlgili blog yazısı kısa tanımı bu alan her blog sayfasında yer alacak olan kısa açıklama bölümünden gelecektir. Bu alanı style olarak düzenlemek yerine sadece kısa tanım ile sayfaya göndendirme sağlanacaktır...

Dijital Kimlik için dijital bir evinizin olması gerekir.

 WEB PAKETLERİ SİZE UYGUN BİR

DİJİTAL EV & DİJİTAL KİMLİK VEREBİLİR

Planladığınız bir dijital projeniz varsa hayata geçirileceğini değerlendirmek istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sizi Arayalım...